Skład opałowy

Skład opału Krobex oferuje różnego typu materiały opałowe. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim różne rodzaje węgla kamiennego, węgiel brunatny, miał węglowy, orzech, węgiel-groszek czy eco-groszek. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi fachowcy podpowiedzą, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje węgla, do jakich typów pieców najbardziej się nadają, w jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej. Warto też podkreślić, że w ofercie naszego składu opału znajduje się nie tylko węgiel, ale też drewno opałowe oraz drewno kominkowe. Ponadto zapewniamy transport węgla i innych materiałów opałowych na adres wskazany przez klienta. Szybko, sprawnie i tanio – to nasza dewiza! Dla odbiorców hurtowych skład opału Krobex przygotował dogodne upusty cenowe.

Sprzedaż ekogroszku


Eco-groszek materiał opałowy przyjazny środowisku. Do jego wytwarzania wybiera się węgiel o niskiej zawartości siarki oraz substancji niepalnych. W efekcie podczas jego spalania wytwarzane są duże ilości ciepła przy stosunkowo niewielkich ilościach szkodliwych substancji uwalnianych do atmosfery oraz niewielkich ilościach popiołu oraz tzw. spieków. Z im lepszym eco-groszkiem mamy do czynienia, tym spieków jest mniej. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu. Wybierając eco-gorszek warto też pamiętać, że wiele gmin dofinansowuje wymianę pieca na specjalny model, dostosowany do tego rodzaju opału.

Transport


Krobex zapewnia transport węgla i innych materiałów opałowych na adres wskazany przez klienta. Dowozimy węgiel na terenie Częstochowy i okolic.
Szybko, sprawnie i tanio – to nasza dewiza! Dla odbiorców hurtowych skład opału Krobex przygotował dogodne upusty i rabaty.

Ekologia


Oferowany przez Krobex ekogroszek to opłacalna inwestycja.
Wiele gmin dofinansowuje wymianę pieca na specjalny model, dostosowany do tego rodzaju opału.

Węgiel


Oferowany przez Krobex węgiel charakteryzuje się dobrą jakością oraz dużą wydajnością. Proponujemy:
• węgiel orzech
• węgiel groszek
• miał węglowy (różne rodzaje dostosowane kalorycznością do wydajności pieca)
• węgiel workowany typu ekogroszek